FRANCZYZA BURNEIKA BURGER

Nie masz pomysłu na biznes? Dołącz do nas! 

Atrakcyjny biznes w Twoim mieście! Otwórz z nami swoją restaurację.

Łatwiejszy start! We wszystkim Ci pomożemy. 

Podpisując z nami umowę możesz liczyć na naszą pomoc i wsparcie w każdym aspekcie. Jest to franczyza posiadająca wysoki potencjał marketingowy i łatwą promocje dzięki twarzy marki jaką stanowi Robert Burneika. Zwrot z inwestycji może nastąpić już w kilka miesięcy.

Burneika Burger. Firma tworząca sieć burgerowni, powstała w maju 2022 roku, serwująca burgery ze 100% wołowiną i najwyższej jakości składnikami. Podstawą są świeże warzywa i codziennie dowożone pieczywo. Marka stworzona przez światowej klasy kulturystę, a zarazem biznesmena z wieloma sukcesami w różnych dziedzinach Roberta Burneikę.
                                                                                                                               
Oferta sieci Burneika Burger jest wyjątkowa dzięki swoim prostym, lecz konkretnym rozwiązaniom. Atutem konceptu jest oryginalność i smak burgerów, krótki czas przygotowania, a zarazem wysoka jakość. 

Podejmując z nami współpracę, stajesz się częścią marki z wielkim potencjałem oraz dopracowanym planem, ukierunkowanym na długofalowy, stały rozwój. 

Nasza firma posiada własny system dostaw, co usprawnia działalność i daje dużą wygodę przy prowadzeniu biznesu. Nie musisz martwić się o braki produktów, czy ich jakość.

 Co zyskuje franczyzobiorca dołączając do naszej sieci?

– tworzy nową jakość burgerów w swojej okolicy
– nie pobieramy ukrytych opłat, a współpraca z nami jest przejrzysta i konkretna
– działania marketingowe w ramach sieci są płatne jednorazowo, a całą promocje napędza marka osobista Roberta Burneiki
– stała niska opłata franczyzowa 
– zaopatrujemy nasze lokale we wszystkie niezbędnie produkty oraz materiały reklamowe i marketingowe
– projekt aranżacji wnętrza lokalu jest organizowany przez nas
– możliwość podpisania umowy franczyzowej bez umowy najmu lokalu(czas od podpisania umowy franczyzowej, w którym franczyzobiorca zobowiązany jest znaleźć i otworzyć lokal wynosi 3 miesiące)
– franczyzobiorca może liczyć na wsparcie naszych specjalistów w procesie poszukiwania lokalu
– umowa franczyzowa zawierana na czas nieokreślony z 3-miesięcznym okresem wypowiedzenia
– dzięki własnej centrali zaopatrzenia, zapewniamy terminowe dostawy do lokalu, wysoką jakość produktów i najniższe możliwe ceny

Pamiętaj, że dołączając do franczyzobiorców Burneika Burger, nie musisz posiadać żadnego doświadczenia gastronomicznego. Zapewniamy szkolenia podczas trwania całej umowy.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej szczegółów odnośnie rozpoczęcia współpracy skontaktuj się z nami na e-mail franczyzaburneikaburger@gmail.com